DAVID ŠENKÝŘ

jednatel společnosti

(+420) 725 184 773

O NÁS

MVD stavby spol. s r.o. je česká stavební firma, v oblasti stavebních prací Vám nabízíme celou škálu služeb. Pomůžeme vám s rekonstrukcí nebo stavbou nových nemovitostí. S námi máte jistotu zdárného úspěchu. Kvalitní realizace staveb je prováděna kvalifikovanými zaměstnanci s dostatkem zkušeností. Společnost je díky svým zkušenostem schopna nabídnout komplexní dodávky stavebních prací a rekonstrukcí z celého spektra pozemních staveb. 

Stavební práce a rekonstrukce na klíč

Postavíme vám novostavbu, zrealizujeme přestavbu nebo rekonstrukci všech typů budov. Zajistíme inženýrskou činnost spojenou se stavbou následně provedeme stavební práce s veškerou péčí k vaší spokojenosti.

Rodinné domy, podnikatelské objekty a veřejné budovy

Máme zkušenosti se stavebními pracemi pro všechny druhy investorů. Právnické osoby a firmy, státní správa a samospráva, vlastníci bytových domů i soukromé osoby se na nás mohou obrátit s jakýmkoliv projektem na novovstavbu či požadavkem na přestavby, rekonstrukce i dílčí stavení práce.

Všechny druhy stavebních prací kvalitně

Nerozlišujeme velké zakázky od malých. Jsme připraveni zrealizovat pro Vás novostavbu, náročnou rekonstrukci bytového fondu, nebo třeba jen postavit plot kolem Vašeho domu. Při naší činnosti nejčastěji provádíme stavby a rekonstrukce domů, rodinných domků či bytů. Nabízíme kvalitní práci za přijatelné ceny. Naším cílem vždy bylo, je a jistě i nadále bude, abyste s naší odvedenou prací byli vždy maximálně spokojeni.  Abychom i nadále mohli poskytovat kvalitní služby, zajímáme se o novinky v našem oboru.

KDE NÁS NAJDETE